Успішне закінчення останнього походу лютого по Карпатах

Сходження на Говерлу взимку

Добрий вечір друзі! Сьогодні в Івано-Франківську фінішував останній піший тур по Карпатах цієї календарної зими. Проводив його досвідчений Микола Сакович. Читайте подробиці!

Звітне сходження на Говерлу і Петрос стало нашою останньою подорожжю цієї календарної зими. Але, не дивлячись на те, що вже післязавтра почнеться весна, погода і умови в Карпатах цілком зимові: смереки покриті товстим шаром снігу, висота снігових заметів дістає до вікон місцевих колиб, а мороз і хуртовини більш суворі, ніж були в середині грудня.

Гарна погода в зимових Карпатах

Цього разу з погодою нам пощастило. Незважаючи на тріскучий мороз (температура опускалася до -22 градусів!) всі 13 учасників успішно зійшли на першу і четверту вершини України. Погода більшу частину туру була сонячна, і Карпати радували чарами своїх пейзажів. А в один із днів нам навіть пощастило побачити зграю косуль! Думаємо, ця поїздка запам’ятається учасникам надовго, і вони обов’язково повернуться на тутешні стежки і в теплу пору року.

Група спускається з Говерли

А ми плануємо проводити даний похід в зимовому чотириденному форматі щонайменше до початку квітня, так що у вас ще є шанс побачити на власні очі засніжені Карпати. Приєднуйтесь!