Активно проводяться зимові сходження на Говерлу!

Зимові походи на Говерлу

Любі друзі! Зверніть увагу, що, незважаючи на завершення сезонів походів в Україні, наш клуб активно проводить зимові сходження на Говерлу і Петрос. Тому, якщо ви вже скучили по рюкзаку за плечима, запрошуємо приєднатися до одного з наших турів в Карпати!

Похід на Говерлу і Петрос взимку — не найпростіший і місцями навіть трохи екстремальний тур. Він сильно відрізняється від сходження на Говерлу влітку. Навіть якщо ви вже піднімалися на найвищу вершину України в теплу пору року, наполегливо рекомендуємо вам взяти участь і в зимовому сходженні. Справа в тому, що карпатські ландшафти, вкриті сніговим килимом, кардинально відрізняються від ніжних зелених пейзажів, які можна побачити тут влітку. Ви відчуєте себе зовсім в іншому, незнайомому місці. Взимку в горах по-справжньому красиво і атмосферно.

Задоволені будуть і любителі гострих відчуттів: зимове сходження на Петрос точно порадує любителів екстриму. Схили гори, по яким ми будемо підніматися, досить круті, тому необережне пересування при сильному вітрі можуть привести до сумних наслідків. На щастя, в наших турах завжди працюють досвідчені гіди, які зроблять ваш активний відпочинок максимально безпечним.

Ще одна відмінність від сходження влітку — проживання в опалювальних комфортних будиночках замість наметів. А приємним бонусом стане лазня щовечора після сходження. Подробиці маршруту читайте тут.
З 2016-му році буде здійснено ще 2 подібних туру (10 і 17 грудня), а потім ще 10 зимових походів на Говерлу вже в 2017-му році. Не забувайте також і про унікальну можливість зустріти Новий рік в Карпатах! Вивчайте розклад на нашому сайті і вибирайте найбільш підходящі дати!