Фініш трьох походів по Карпатах та сьогоднішній початок нових турів

Схили Горган

Привіт усім любителям походів по Карпатах! Сьогодні неділя, 25 серпня, і саме час підбити підсумки останнього тижня, який вийшов для нас дуже продуктивним і насиченим походами.

Два дні тому, 23 червня 2017 р., ми завершили відразу 3 шестиденних піших тури, які стартували ще в минулу неділю. Це були походи по Чорногірському хребту, по Свидівцю та Горганах, а також подорож до водоспадів Горганського масиву. Якщо перший з них дуже популярний і проводиться нами чи не кожні вихідні, то 2 останніх — досить рідкісні і стартують лише кілька разів за сезон.

Туристи на Чорногірському хребту

Всі три поїздки пройшли вдало. Погодні умови в середині червня в Карпатах були просто ідеальними для походів: температура трималася на рівні близько +20, а сонце найчастіше залишалося схованим за хмарами. Хто бував в походах, знає, що саме в таких умовах найбільш комфортно йти з рюкзаком за плечима.

Ось кілька свіжих фото з Бухтівецького водоспаду.

Бухтівецький водоспад-1

Бухтівецький водоспад-2

Бухтівецький водоспад-3

А тепер перейдемо до більш свіжих новин. Буквально сьогодні ми почали ще 3 карпатських трекінг-тури. Два з них пройдуть по Чорногірському хребту: однойменний похід і  сходження на Говерлу та Петрос. Крім того, наших клієнтів чекає пригода на Марморосах – найвіддаленішій ділянці українських гір. Тур практично повністю проходить по прикордонній з Румунією території, а тому учасникам доводиться оформляти спеціальні перепустки. Але нетривала паперова тяганина явно варта того, щоб відвідати ці казкові незаймані місця.

Сьогодні в Івано-Франківську, який став місцем зустрічі всіх трьох груп, була гарна погода. Сподіваємося, що вона не підведе і в наступні дні. Будемо тримати кулаки за наших сміливців!