Група Олега Сави зійшла на Говерлу в складних погодних умовах

Група туристів на зимовій Говерлі

Всім привіт! Сьогодні ми закінчуємо чотириденний зимовий похід на Говерлу і Петрос, який вийшов дуже складним і цікавим через важкі метеорологічні умови. Читайте подробиці!

Зимовий похід на Говерлу і Петрос проводився нами в січні цього року вже вп’яте. Гідом у турі був досвідчений Олег Сава. На жаль, цього разу погодні умови видалися не надто сприятливими. Практично весь час походу йшов сніг, видимість була мінімальною, а різкі пориви вітру іноді буквально збивали з ніг.

Проте, нашій групі в повному складі (11 осіб) вдалося на другий день туру зійти на найвищу вершину України. Для цього всім довелося максимально викластися, зате тепер вони можуть пишатися собою і розповідати знайомим про те, в яких умовах зійшли на Говерлу.

Хлопці вирішили не підніматися на Петрос на наступний день, оскільки сил залишалося небагато. Решту часу провели в Лазещині в затишному будиночку, гуляючи по навколишніх схилах.

Вже сьогодні наша команда успішно дісталася до Івано-Франківська. Сподіваємося, учасники обов’язково повернуться в Карпати в теплу пору року і зможуть гідно оцінити красу, приховану від їхніх очей в цій поїздці.