Старт чотирьох липневих походів по Карпатах

озеро Горгани

Вітаємо, друзі! Позавчора, 16-го липня, ми почали відразу 4 походи по Карпатах, один з яких сьогодні вже підійшов до завершення. Читайте подробиці!

Минула неділя стала дуже продуктивною для нашого клубу. Всі 4 групи зібралися доволі великими, а тому клопотів із організацією зустрічі учасників було чимало. На щастя, по дорозі ніхто не загубився, і вже до обіду всі мандрівники прибули на місце зустрічі на вокзалі Івано-Франківська, а через пару годин перебралися до точок старту походів.

Триденне сходження на Говерлу та Петрос з тих пір вже встигло добігти кінця. Вчора його учасники піднялися на четверту за висотую гору України – Петрос. На ніч вони спустилися до перемички з Говерлою, а вже сьогодні з ранку встигли підкорити і найвищу вершину країни.

Зелені пагорби Карпат

По тих же стежках проходив і похід по Чорногірському хребту. Але він триває шість днів, тому туристи, що приймають в ньому участь, сьогодні не стали спускатися до цивілізації, а продовжили шлях по вершині гірського масиву. Попереду їх чекає ще багато цікавого!

Так само до середини сьогодні підійшли походи до озера Синевир та по Свидівцю і Горганах. Перша з цих подорожей має низьку складність: у ній беруть участь відразу кілька сімей з дітьми. А другий тур – досить непростий по карпатським мірками. Зазвичай в ньому беруть участь люди, вже бували в горах.

Погодні умови в регіоні зараз відмінні. Ймовірність опадів не надто велика. Будемо сподіватися, що наші мандрівники отримають тільки позитивні емоції від цих поїздок!