Недільний старт чотирьох походів по Карпатах

Дівчина на Мармароському хребті

Привіт, друзі! Літо майже підійшло до своєї середини, і ми активно продовжуємо проводити піші тури в Карпатах. Сьогодні стартувало відразу 4 подорожі.

Сьогодні, 9-го липня 2017 р., клуб «Походи по Карпатах» почав відразу 4 піших тури в українських горах, які пройдуть по двом найвідомішим гірським масивам. Серед них три шестиденних, і одна триденна поїздка.

Дві подорожі пройдуть по території Чорногірського хребта. Однойменний похід буде вести Олег Сава. Друга група, мета якої – сходження на Говерлу та Петрос – буде слідувати паралельно. Ця пригода триває всього 3 дні, за які наші сміливці намагатимуться підкорити дві з чотирьох найвищих вершин країни. На відміну від першої команди підопічні Романа Вовчука не побачать озер Бребенескул і Несамовитого. Але і того, що відкриється їм за три дні, вистачить для розповідей на наступні кілька місяців:)

Сонячний день у Карпатських горах

Ще два походу стартують сьогодні в Марморосах. Це віддалений район Карпатських гір на самому кордоні з Румунією. Перед початком пішої частини туру тут необхідно отримати спеціальні дозволи від прикордонників, але трата часу на бюрократичні процедури явно того варта! Багато з тих, хто бував на цьому хребті, вважають його найбільш красивим в усіх Карпатах. І наші учасники зможуть в цьому переконатися на власні очі. Їх цього разу зібралося майже два десятки, тому ми сформували відразу дві групи, які будуть рухатися на невеликій відстані одна від одної.

Будемо сподіватися, що в середині липня погода в горах не піднесе особливих сюрпризів, і наші подорожі пройдуть за планом. Тримаємо кулаки!