Шість недільних походів по Карпатах

Карпатський краєвид

Друзі, привіт! Сьогодні, 20-го серпня 2017, наш клуб починає відразу 6 походів по 5 різних маршрутах. Всього на гірські стежки вийшли 68 осіб. Читайте докладніше!

Літо добігає кінця, і ми намагаємося якомога ефективніше використовувати теплі деньки і проводити побільше піших турів. Ось і сьогодні в Івано-Франківську стартували одразу 6 походів.

Два з них пройдуть по найпопулярнішому з карпатських маршрутів – по Чорногірському хребту. На цю дату записалося відразу 26 туристів, і ми вирішили розділити їх на два колективи, в кожному з яких буде свій гід. Обидві групи вже встигли переїхати в Лазещину і на даний момент здійснюють свій перший перехід до притулку Козьмещик.

Паралельно з ними рухається ще одна наша команда, яка здійснює сходження на Говерлу та Петрос. Їх пригода триватиме всього 3 дні, зате буде дуже активною і насиченою. Вже завтра вони підкорять четверту вершину України, а післязавтра – в день від’їзду – і найвищу гору країни.

Також всього три дні триватиме похід по Карпатах для дітей та батьків. Це найлегший зі всіх наших турів. Цього разу в ньому беруть участь 3 сім’ї загальним складом 10 осіб. Їх мета на сьогодні – сходження на мальовничу полонину Веснярка.

Озеро в Карпатах

Не сильно будуть напружуватися і учасники легкого походу по полонині Боржава. Він триває шість днів, але не передбачає великих перепадів висот або тривалих переходів. Тому в нього ми рекомендуємо відправлятися навіть людям з не дуже хорошою фізичною формою. Ще один плюс цього туру – можливість поповнити вітамінний запас, адже практично на всьому шляху можна харчуватися «підніжним» кормом – чорницею та ожиною.

І, нарешті, останній з розпочатих сьогодні походів по Карпатам пройде по Марморосам. Це мальовничий гірський хребет, який пролягає по самому кордоні з Румунією. Для подорожей тут потрібно оформляти спеціальний дозвіл, але краса цих місць явно варта прикладених зусиль.

Побажаємо всім, хто сьогодні вийшов на стежку, тільки гарної погоди, поменше спеки і дощів, а також легких рюкзаків за плечима.