Група Марини Рубан і Олега Сави успішно повернулися з зимових Карпат!

Сходження на Говерлу взимку

Привіт друзі! У вівторок, 12 лютого, в Івано-Франківську фінішували 2 наших групи, які побували на засніженому Чорногірському хребті. Читайте подробиці!

У цей зимовий похід на Говерлу і Петрос записалося так багато учасників, що нам довелося сформувати дві групи і додати ще одного гіда. Але на ділі вийшла одна велика група з двома гідами — Мариною Рубан і Олегом Савой.

Незважаючи на те, що колектив вийшов досить великим, атмосфера була дуже дружною і навіть сімейної. Особливо згуртували учасників труднощі, які виникли в процесі походу. На Говерлу вдалося піднятися без особливих проблем. Сильні пориви вітру доставляли певний дискомфорт, але небо було ясним, що дозволило учасникам зробити безліч класних фотографій з вершини.

участники на вершині Говерли

А ось при підйомі на Петрос на наступний день погода різко зіпсувалася. Заметіль зі шквальним вітром і щільний туман не дозволили нашим мандрівникам побувати на вершині четвертої за висотою гори України. Що ж, тепер у них є привід повернутися сюди, коли метеорологічні умови будуть ліпшими.

Наступний наш похід по цьому маршруту стартує вже в суботу, приєднуйтесь!