Підсумки травневих походів по Карпатах

Підсумки травневих походів

Всім привіт! Травневі свята залишилися позаду, і зараз саме час підбити підсумки походів, які ми провели в першій половині цього місяця. Їх було дійсно багато! Читайте подробиці!

Трохи похвалимося: з 29 квітня по 17 травня в походи по Карпатах разом з нами сходило 14 груп загальною чисельністю 149 чоловік! Це приблизно на 20% більше, ніж в 2018 році. Найбільш часто відвідуваними стали два маршрути: сходження на Говерлу та Петрос і похід по Чорногірському хребту. За цей час кожен з них ми провели по 5 разів. Ще в трьох випадках наші гіди відправлялися в походи по Марморосам і одного разу до озера Синевир.

Підйом на засніжену Говерлу

Не обійшлося і без пригод. Як ви, напевно, знаєте, початок цього травня в Карпатах видався дуже сніжним. Коли в інших регіонах України було під +20 градусів, в Карпатських горах лютували справжні хуртовини. В результаті походи видалися частково зимовими, але від того навіть більш цікавими і насиченими.

Травневий похід на Говерлу

Потрібно відзначити, що, незважаючи на серйозні труднощі, які піднесла нам погода, учасники мужньо подолали всі негаразди. Лише кілька людей, які зовсім не підготувалися до можливих погодних катаклізмів, змушені були достроково зійти з дистанції.

До речі, на вершині Чорногірського хребта сніг місцями лежить досі, так що, якщо хочете відчути трохи екзотики, вирушайте в один з наших походів найближчим часом.

Наступні піші тури нашого клубу почнуться 26 травня. Поспішайте, ви ще можете приєднатися до груп! Дивіться розклад і подавайте заявку на участь!