В Карпатські гори з Україною в серці!

Дві вершини в один день

Наталі Гомма, Київ, 25 років
Маршрут - Сходження на Говерлу та Петрос
відгуки про походи по карпатах

Це був мій перший тривалий похід в Карпатах, не рахуючи радіальних вилазок в Кримських горах. Шалено рада, що вибралася цього літа і нарешті здійснила свою мрію - піднялася на найвищу гору України - Говерлу.

Тим не менш, величезне спасибі інструкторові Юр за підтримку і постійне чітке керівництво в поході. Також, величезне йому спасибі за те, що смикнув нас в один і той же день піднятися на Петрос після Говерли. Дві вершини в один день - це щось! Гордість за себе і всіх, хто туди подужав піднятися.

На Петрос після Говерли пішли лише через те, що на 3-й день за прогнозами був дощ і різко псувалася погода. День Говерли / Петроса був з кращою погодою, яку тільки можна було собі уявити. Фото переглядаю зі сльозами радості на очах!

З того, що було круто:

  1. Інструктори - Юра і Андрій. Дякую Юрі за позитив і одержимість горами. Андрію спасибі за витримку і тонкий гумор. Хлопцям спасибі за «смачні» розповіді про Горгани. Тепер ми всі (частина учасників походу) збираємося в похід на Горгани.
  2. Компанія - це вже як пощастить. Але нам пощастило, і ми всі дуже здружилися.
  3. Погода - «У природи немає поганої погоди!». Сонце, дощ, туман - було мокро, але круто!)))
  4. Вступний інструктаж для новачків - як нести рюкзак, як правильно крокувати, як ставити намет (було, але за бажанням для окремих учасників походу), як готувати їжу, розпалювати багаття, зберігати продукти (похідний холодильник) та інші деталі. Як на мене, це було корисно і цікаво з точки зору виживання в горах.
  5. Розповіді про гори: було цікаво послухати легенди і деякі деталі (рельєф, фауна та ін.) про місцевість, де ми йшли.

Дякуємо! Збираємося тепер в похід на Горгани.

відгуки про походи по карпатах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>