В Карпатські гори з Україною в серці!

Легкий похід до озера Синевир

Дати проведення: 19.05.2019 - 24.05.2019, 16.06.2019 - 21.06.2019, 14.07.2019 - 19.07.2019, 11.08.2019 - 16.08.2019, 01.09.2019 - 06.09.2019

Довжина маршруту: 43 км

Складність: низька

Тривалість: 6 днів

Вартість: 2200 грн.

Включено у вартість:

 1. Харчування - гарячий сніданок і вечеря, на обід - перекус;
 2. Медичне страхування та страхування від нещасного випадку;
 3. Реєстрація в контрольно-рятувальній службі;
 4. Вхід в заповідники і плата лісникам;
 5. Групова аптечка;
 6. Котли, газове обладнання, костровий набір;
 7. Послуги інструктора-гіда;
 8. Сертифікат туриста;
 9. Фірмовий подарунок;
 10. Консультації з підготовки до походу.

Не включено у вартість:

 1. Трансфери по програмі (близько 300 грн)
 2. Прокат особистого спорядження (місце в наметі, рюкзак, спальник, каремат)
 3. Витрати не зазначені в програмі (сувеніри, форс-мажор, кафе)

Похід до озера Синевир - одночасно дуже легкий і вкрай насичений і захоплюючий тур, протягом якого можна буде отримати масу вражень, пов'язаних як з природними, так і з культурними красотами краю. Пройшовши по хребту Пішконя, учасники зможуть насолодитися видом багатьох вершин, а найкрасивіші з них ми обов'язково підкоримо. Так само нас чекає безліч автентичних музеїв і пам'ятників села Колочава, а справжньою родзинкою туру стане візит в центр реабілітації бурих ведмедів. Тут тварини знаходяться в умовах, близьких до диких, тому спостерігати за ними неймовірно цікаво. Ну і не варто забувати про красиве озеро Синевир, заради якого ми і відправимося в цю подорож. При всіх своїх перевагах похід до озера Синевир дуже легкий фізично: йти в нього можна навіть дітям молодшого шкільного віку.

Опис туру по днях

День 1. Зустріч групи, переїзд в село Колочава

У більшості піших турів нашого клубу групи зустрічаються на залізничному вокзалі міста Івано-Франківськ. Похід до озера Синевир - не виняток. Учасники зберуться з ранку і в районі десятої години на автобусі відправляться в село Колочава - справжню перлину Карпат. Тут знаходиться цілих десять музеїв і ще більша кількість пам'ятників. Вирізняється музей під відкритим небом "Старе село", в якому в деталях відтворено життя жителів Закарпаття на протязі останніх трьохсот років. Є так само музеї, присвячені школам різних народів, Другій світовій війні, українським повстанцям та інші. На знайомство з цим унікальним селом ми витратимо весь залишок першого дня походу.

День 2. Гірський хребет Пішконя

Якщо вчорашній день був повністю присвячений культурним цінностям, то сьогодні учасники зможуть як слід розім'ятися, підкоривши наші перші похідні вершини. Шлях лежить на хребет Пішконя, а кінцева мета - гора Холм, висота якої вражає - майже 1700 метрів над рівнем моря. Недалеко від вершини ми розіб'ємо табір і встанемо на ночівлю. Денний перехід буде не таким вже й довгим - всього 8 кілометрів.

День 3. Перехід до лісового озера по хребту Пішконя

Сьогодні у нас ще один повноцінний похідний день. Будемо йти по вже знайомому хребту, по дорозі підкоримо однойменну гору, а також вершину Негровець. Багато підніматися, як вчора, нам вже не доведеться, тому перехід здасться ще більш легким. У другій половині дня ми спустимося до озера під назвою Озерце, яке з усіх боків оточене тихим затишним лісом. Є тут і хатинки, в яких можна сховатися в разі дощу. На березі водойми ми розіб'ємо табір і проведемо третю ніч походу до озера Синевир. Довжина переходу в цей день - 8 кілометрів.

День 4. Перехід до гори Теребля

Сьогоднішній день буде дуже насиченим і цікавим. Для початку нам треба буде відвідати Лінію Арпада - комплекс інженерних споруд часів Другої світової війни. А далі буде ще цікавіше, адже нас чекає центр реабілітації бурих ведмедів, де за ними можна спостерігати практично в диких умовах. Кінцева мета цього дня - галявина біля вершини Теребля, де ми і заночуємо. Незважаючи на величезну кількість вражень за сьогодні, ходити багато не доведеться - все ті ж 8 кілометрів, що і в попередні дні.

День 5. Перехід до Синевирської поляни

Сьогодні нам належить підкорити наші останні в цьому поході вершини - Буковинка і Озерна. Саме з Озерної відкривається неймовірний вид на головну мету нашої подорожі - озеро Синевир. Тут вам стане зрозуміло, чому озеро ще називають Морське Око. Але до самого водоймища сьогодні ми спускатися не будемо. Замість цього заночуємо на Синевирській поляні, де можна буде в останній раз в цій подорожі насолодитися видом величних карпатських гір з висоти. Денний перехід - 10 кілометрів.

День 6. Озеро Синевир, повернення в Івано-Франківськ

Ось і настав фінальний день нашої гірської пригоди. З самого ранку ми пройдемо останні 4 кілометри, що відокремлюють нас від заповітного озера. Тут можна буде, як слід, пофотографувати і відпочити. А потім нас чекає переїзд до Івано-Франківська, де і відбудеться прощання учасників походу. Далі у кожного своя дорога додому.

Вартість походу - 2200 грн.

Розклад походів по Карпатах

Ваше ім'я:*
Електронна пошта:*
Номер телефону:*
Оберіть похід:
Впишіть дату походу:
Додаткова інформація:
Введіть символи з картинки: