Підсумки літніх та осінніх походів та зимовий розклад турів

Турист на вершині гори

Всім привіт! Вже через 4 дні наш клуб почне перший зимовий похід цього року, і зараз саме час підбити підсумки минулих літніх і осінніх походів, а також позначити плани на найближчі місяці.

Теплий сезон 2017 року став рекордним для нашого клубу за кількістю проведених походів. В період з 1 травня по 21 жовтня, ми провели 60 піших турів, в яких взяли участь 575 осіб! Це на 10% більше, ніж в минулому році. Переважна більшість учасників була повністю задоволена якістю та організацією активного відпочинку. А дрібні проблеми, що зрідка виникали, ми обов’язково візьмемо до уваги і постараємося не допустити в майбутніх походах.

Загальні річні підсумки з урахуванням зимових подорожей ми підведемо вже на початку січня, і вони будуть ще більш вражаючими, адже в холодну пору року ми не сидимо, склавши руки, а активно водимо людей в Карпатські гори.

Так, наш перший зимовий похід на Говерлу та Петрос стартує всього через 4 дні – 11-го листопада, і потім буде проводитися майже щотижня. Всього до кінця березня 2018 ми проведемо цей тур 17 разів! Вибирайте зручні дати і подавайте заявки!