В Карпатські гори з Україною в серці!

Похід дикими Горганами

Дати проведення: 02.06.2019 - 07.06.2019, 23.06.2019 - 28.06.2019, 14.07.2019 - 19.07.2019, 18.08.2019 - 23.08.2019, 15.09.2019 - 20.09.2019

Довжина маршруту: 72 км

Складність: середня

Тривалість: 6 днів

Вартість: 2200 грн.

Включено у вартість:

 1. Харчування - гарячий сніданок і вечеря, на обід - перекус;
 2. Медичне страхування та страхування від нещасного випадку;
 3. Реєстрація в контрольно-рятувальній службі;
 4. Вхід в заповідники і плата лісникам;
 5. Групова аптечка;
 6. Котли, газове обладнання, костровий набір;
 7. Послуги інструктора-гіда;
 8. Сертифікат туриста;
 9. Фірмовий подарунок;
 10. Консультації з підготовки до походу.

Не включено у вартість:

 1. Трансфери по програмі (близько 300 грн)
 2. Прокат особистого спорядження (місце в наметі, рюкзак, спальник, каремат)
 3. Витрати не зазначені в програмі (сувеніри, форс-мажор, кафе)

Похід дикими Горганами відмінно підійде для мандрівників, які бажають відкрити для себе Карпатські гори по-новому. Горгани – мало відвідуваний регіон, і на стежках ви не зустрінете безліч туристів. Тут можна по-справжньому побути наодинці з природою, проникнутись атмосферою високих гір і безкраїх лісів. Кам'яні схили, сформовані величезними валунами, нікого ще не залишали байдужим! Протягом походу нам доведеться підкорити кілька вершин, які тільки трохи не дотягують до двох тисяч метрів, в тому числі найвищу точку Горган – гору Сивуля. Але і крім цього в поході буде, на що подивитися: казкові ліси, стрімкі гірські річки і руїни стародавнього прикордонного пункту - тільки мала частина того, що є в Горганах!

Опис туру по днях

День 1. Івано-Франківськ – річка Лімниця – хребет Матагів

Як і в інших наших поїздках, зустріч групи відбудеться на вокзалі міста Івано-Франківськ. Тут ми швиденько познайомимося, розділимо провізію по рюкзаках, вислухаємо правила поведінки в поході і відправимося підкорювати дикі Горгани! Спочатку нам доведеться проїхати на автобусі в село Осмолода, де почнеться піша частина походу. Швидка і широка річка Лімниця стане Рубіконом, який остаточно відокремить нас від цивілізації і ознаменує початок пішої частини маршруту. У цей день нам треба буде пройти близько 6 км, піднявшись на хребет Матагів, де ми і заночуємо.

День 2. Гори Висока та Ігровець, полонина Погар

З самого ранку нас очікує прогулянка по древньому карпатському лісі. Височенні смереки, смарагдові мохи та розлогі папороті створюють тут по-справжньому чарівну атмосферу. А далі за планом - хребет Ігровець з однойменної горою, звідки відкривається чудовий вид на екзотичну і маловивчену частина Карпат. Підйом буде відбуватися по величезним кам'яним валунам, що додасть учасникам гострих відчуттів. А ближче до вечора ми спустимося в затишну полонину Погар, де і розіб'ємо табір. Загальна тривалість шляху в цей день - 12 км.

День 3. Гори Лопушна і Сивуля, полонина Рущина

Третій день походу дикими Горганами ознаменується підкоренням кількох гір, в числі яких найвища точка цього хребта - гора Сивуля. Її висота - 1836 метрів над рівнем моря. Далі наш шлях йде до ще одній полонині, пам'яткою якої є сліди прикордонної застави початку 20-го століття, коли тут проходив кордон між Польщею та Чехією. На цьому місці і проведемо ніч.

День 4. Урочище Пекло – полонина Пантир

Сьогодні нам належить пройти цілих 18 км, так що саме час зібрати сили в кулак і приготуватися до довгого переходу. Тим більше, почнеться день з дещо інфернального місця - урочища Пекло. Воно являє собою високий обрив з поваленими деревами і виглядає досить незвично. Весь інший час шляху нас будуть супроводжувати дивовижні пейзажі кам'яних Горган, заради яких ми сюди і приїхали. До вечора група вийде на полонину Пантир, де біля освіжаючого джерела ми розіб'ємо табір на ніч.

День 5. Гори Гропа і Братківська, село Бистриця

У цей день походу дикими Горганами нам належить ще один довгий перехід - 15 км. Протягом нього ми зійдемо ще на дві високі гори, з яких добре проглядаються околиці. На відміну від вершин, на яких ми побували раніше, тутешні схили не кам'янисті, а порослі молодим сосновим лісом. Ближче до вечора спустимося до вже забутої нами цивілізації в село Бистриця. Як не сумно, але сьогодні буде остання ночівля в поході.

День 6. Івано-Франківськ

Ось і підійшов до кінця похід дикими Горганами. Залишається тільки доїхати на автобусі до Івано-Франківська, обмінятися контактами і сісти на потрібний потяг додому.

Вартість походу - 2200 грн.

Розклад походів по Карпатах

2 comments on “Похід дикими Горганами

  • karpatytravel says:

   Вітаємо! Так, дощовик брати необхідно.В поході дикими Горганами вам майже гарантовано доведеться відчути примхи карпатського клімату…

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ваше ім'я:*
Електронна пошта:*
Номер телефону:*
Оберіть похід:
Впишіть дату походу:
Додаткова інформація:
Введіть символи з картинки: