В Карпатські гори з Україною в серці!

Похід на Говерлу та Петрос взимку

Дати проведення: готуємо розклад на наступний сезон

Довжина маршруту: 25 км

Складність: середня

Тривалість: 4 дні

Вартість: 2300 грн.

Включено у вартість:

 1. Оренда будиночка на 4 дні;
 2. Лазня;
 3. Збір за прохід по заповідних територіях;
 4. Триразове харчування;
 5. Групова аптечка;
 6. Котли, газове обладнання, костровий набір;
 7. Послуги інструктора-гіда;
 8. Сертифікат туриста;
 9. Фірмовий подарунок;
 10. Консультації з підготовки до походу.

Не включено у вартість:

 1. Переїзди по маршруту;
 2. Інші можливі витрати (кафе, сувеніри і т.д.);

Похід на Говерлу взимку істотно відрізняється від літнього маршруту. Навіть якщо ви вже були на найвищій горі України влітку, радимо піднятися на цю вершину і в холодну пору року. Побачене і пережите буде кардинально відрізнятися. По-перше, зимові засніжені пейзажі набагато красивіші і величніші. По-друге, сам процес сходження на Говерлу взимку буде відчуватися по-іншому. Завдяки низькій температурі і наявності снігу похід буде складнішим і екстремальнішим. А щоб вам не здалося мало, ми пропонуємо в цьому ж поході зробити і зимове сходження на Петрос – його схили набагато крутіші, ніж в Говерли, а отже підкорення Петроса стане ще більш яскравою та захоплюючою пригодою!

Опис туру по днях

День 1. Переїзд з Івано-Франківська до села Лазещина

Як і в інших походах нашого клубу, зустріч учасників сходження відбудеться на залізничному вокзалі Івано-Франківська. Там ми швиденько познайомимося і вирушимо на автобусі до села Лазещина. Тут, в одному з будиночків, ми проведемо найближчі 3 ночі. Крім заселення інших планів на сьогодні у нас немає, тому залишок дня можна провести, гуляючи по селу. Тут є гарна стародавня церква, та й взагалі селище цікаве і колоритне. Відправитися до сну потрібно раніше, адже завтра у нас важливий день!

День 2. Похід на Говерлу

Підйом сьогодні буде дуже раннім, адже похід на Говерлу вимагає економного використання часу. Для початку ми на транспорті доберемося до притулку Козьмещик, звідки стартує піша частина похода на Говерлу. Як завжди, найскладніше - це початок. Перша частина підйому досить крута, тому готуйтеся до того, що буде нелегко. Особливість сходження на Говерлу полягає в тому, що постійно здається, ніби до вершини рукою подати, але черговий пік виявляється лише проміжною точкою, а сама вершина "віддаляється". Та рано чи пізно вона обов'язково нам підкориться, і кожен з учасників відчує себе переможцем. Дійсно, не так вже й багато туристів піднімалося на Говерлу взимку! Засніжені пейзажі навколо вражають своєю красою і величчю. Але після гарного відпочинку та перекусу потрібно буде спускатися назад. Адже ввечері нас чекає святкування і гаряча лазня!

День 3. Похід на Петрос

Вчорашнє зимове сходження на Говерлу напевно принесло вам масу вражень, але сьогоднішній день стане ще більш яскравим і незабутнім! Адже нам належить здійснити сходження на Петрос, а це набагато складніше і екстремальніше. Схили цієї гори крутіші, і якщо вести себе необережно, можна запросто втратити рівновагу і покотитися вниз. Тому техніка безпеки і виконання вказівок інструктора - життєво важливі. Підйом на Петрос займає менше часу, ніж похід на Говерлу, тому зовсім скоро ми вже будемо на вершині святкувати черговий успіх. А ввечері, як і вчора, повернемося до нашого табору в Лазещині та продовжимо відзначати успішне сходження там.

День 4. Запасний день, повернення в Івано-Франківськ

Останній день нашої подорожі передбачений як резервний. Адже погода в Карпатах взимку непередбачувана, і цілком ймовірно, що здійснити намічене в попередні два дні у нас не вийде. Якщо ж все піде за планом, то сьогодні у нас буде вільний день. Можна просто прогулятися по навколишніх горах або ж покататися на лижах. Але в такому випадку беріть квиток з Івано-Франківська додому на пізній вечір, інакше ризикуєте не встигнути. Сувеніри зможемо купити в Яремче, куди неодмінно заїдемо по дорозі назад. Наша спільна подорож закінчується в Івано-Франківську. До нових зустрічей, друзі!

Вартість походу - 2300 грн.

Розклад походів по Карпатах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ваше ім'я:*
Електронна пошта:*
Номер телефону:*
Оберіть похід:
Впишіть дату походу:
Додаткова інформація:
Введіть символи з картинки: