Походи по Карпатах на травневі свята 2017

Карпати на травневі свята

Друзі, в цій статті ми розповімо про особливості походів по Карпатах на травневі свята, а також поділимось нашими планами на травень-2017.

Перш ніж планувати поїздку в Карпатські гори у травні, а особливо на його початку, слід ознайомитись з усіма особливостями погоди в горах наприкінці весни. Інакше похід в Карпати може розчарувати.

Якщо на рівнинній території України зазвичай в травні вже фактично наступає літо, то в Карпатах це не так. Вночі в горах можливі заморозки, а на вершинах гір навіть в кінці місяця залишаються замети.

З урахуванням цього потрібно брати теплу зимову одежу для сну. Також обов’язково мати в поході гарний спальник з температурою комфорту приблизно -5 градусів.

Карпати на травневі свята

Ще одна особливість – велика кількість багнюки та води на стежках. Щоб це не стало перешкодою, потрібно мати гарні трекінгові чоботи, бажано з високою гомілкою. Якщо ви не впевнені на 100% у тому, що ваше взуття витримає важкі умови походу, беріть із собою бахали – вони обов’язково знадобляться.

Але не тільки холод та багнюка можуть зіпсувати вам настрій у травневому поході в Карпати. Вдень сонце може бути дуже жорстким, навіть півгодини вистачить, щоб обпекти шкіру, особливо на засніжених ділянках шляху. Тому беріть в похід сонцезахисний крем.

Якщо перераховані труднощі вас не лякають, обирайте один з наших травневих маршрутів та сміливо подавайте заявку!

Карпати на травневі свята - туман

У цьому році на травневі свята ми проведемо сім піших турів. Вони будуть мати різну складність і район проведення, а тому у вас буде, з чого вибрати.

Першим травневим туром нашого клубу стане легкий похід до озера Синевир. Він пройде з 29-го квітня по 4-е травня. Це найпростіший похід по Карпатам з усіх, що ми пропонуємо. Тому, якщо сумніваєтеся в своїй фізичній формі, впевнено вибирайте саме цей маршрут. Також він ідеально підійде, якщо ви плануєте сімейну подорож в гори.

Вже на наступний день, 1-го травня, стартують сходження на Говерлу та Петрос та похід по Чорногірському хребту. Обидва тури проходять по одному району, але перший триває 3 дні, а другий – 6. Також ці походи синхронно розпочнуться 7-го травня.

Карпати на травневі - Чорногора

Ще один тур на травневі — похід по Марморосам. Він триватиме з першого по шосте число. Цей маршрут проходить по найменш відвідуваним куточкам українських Карпат на кордоні з Румунією — нудьгувати точно не доведеться!

І останній з наших походів на травневі свята – це похід по Свидівцю та Горганах. Він запланований з 7-го по 12-е травня. Його фішка в тому, що він проходить відразу по двох хребтах з абсолютно різним ландшафтом і природними умовами. Завдяки цьому тур дуже різноманітний і цікавий.

Отже, тепер ви знаєте про всі наші тури на зазначені дати. Залишається тільки зробити непростий вибір та подати заявку!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>