Травневі новини з Чорногірського хребта в Карпатах

Озеро у весняних Карпатах

Привіт, друзі! За вікном останні весняні дні, і вже на цьому тижні літо вступить в свої законні права. Хочемо поділитися звісткою з останніх походів весни, які проходять на найпопулярнішому серед туристів хребті Карпат.

У суботу, 28-го травня, наш клуб почав два походи, маршрути яких проходять по найвищому з карпатських хребтів України. Йдеться про сходження на Говерлу і Петрос і похід по Чорногірському хребту. Перша з тих подорожей сьогодні вже підійшла до кінця: учасники успішно побували на обох запланованих вершинах, і в понеділок у другій половині дня повернулися в Івано-Франківськ.

Друга ж команда, пройшовши стартову частину шляху по тому ж маршруту, замість спуску до цивілізації продовжить рух по вершині гірського масиву. Сьогоднішню ніч вони проведуть на озері Несамовите, а завтра їм належить перехід до ще одного знаменитого гірського озера — Бребенескул. Цей похід закінчиться у четвер, 31-го травня.

А на літо ми запланували ще безліч подорожей у горах, дивіться розклад, обирайте піший тур до душі і швидше надсилайте заявку!