В Карпатські гори з Україною в серці!

Туристичний похід водоспадами Карпат

Дати проведення: 26.05.2019 - 31.05.2019, 09.06.2019 - 14.06.2019, 30.06.2019 - 05.07.2019, 21.07.2019 - 26.07.2019, 11.08.2019 - 16.08.2019, 01.09.2019 - 06.09.2019

Довжина маршруту: 70 км

Складність: середня

Тривалість: 6 днів

Вартість: 2200 грн.

Включено у вартість:

 1. Харчування - гарячий сніданок і вечеря, на обід - перекус;
 2. Медичне страхування та страхування від нещасного випадку;
 3. Реєстрація в контрольно-рятувальній службі;
 4. Вхід в заповідники і плата лісникам;
 5. Групова аптечка;
 6. Котли, газове обладнання, костровий набір;
 7. Послуги інструктора-гіда;
 8. Сертифікат туриста;
 9. Фірмовий подарунок;
 10. Консультації з підготовки до походу.

Не включено у вартість:

 1. Трансфери по програмі (близько 300 грн)
 2. Прокат особистого спорядження (місце в наметі, рюкзак, спальник, каремат)
 3. Витрати не зазначені в програмі (сувеніри, форс-мажор, кафе)

Нас чекає досить не складна шестиденна подорож по Карпатам. У поході ми будемо милуватися скелястими хребтами, гірськими вершинами і, звичайно ж, прекрасними водоспадами з чистою, як сльоза дитини, водою. Нас приємно здивують і будуть полонити красою чотири найкрасивіших водоспаду Карпат: Бухтівецький, Манявський, Дівочі сльози і Пробій. Крім цього, у нас буде можливість зійти на кілька карпатських вершин і пройтися по гірських хребтах, помилуватися незвичайними пейзажами Горган, і навіть купити сувенірів на знаменитому дерев'яному ринку в містечку Яремче. Також ми зануримося в історію стародавньої України, побувавши на стежці Довбуша. Маршрут цього походу настільки незвичайний, що припаде до смаку абсолютно всім!

Маршрут має середню складність, і при бажанні в нього може відправитися будь-хто. В першу чергу туристичний похід водоспадами Карпат цікавий своєю віддаленістю від найбільш популярних туристичних локацій (наприклад, Чорногірського хребта) і суворими пейзажами кам'яних Горган.

Опис туру по днях

День 1. Івано-Франківськ - водоспад Бухтівець - пол. Комарники

Група зустрічається і знайомиться між собою і з інструктором на залізничному вокзалі міста Івано-Франківськ. Бажано приїхати на вокзал раніше, до полудня. Тут розподілимо продукти і групове спорядження. З Івано-Франківська прямуємо в село Пасічна. Саме тут почнеться піша частина нашого походу. Спочатку ми попрямуємо в сторону водоспаду Бухтівець уздовж русла однойменної річки. Бухтівець знаходиться в кам'янистій ущелині і досягає 10 метрів в висоту. Після невеликої фотосесії на фоні водоспаду йдемо далі. Місце першої нашої стоянки - високогірна полонина Комарники. Сьогодні ми пройдемо загалом 11.5 км.

День 2. Комарники - водоспад Манявський - гора Чортків (1257 м)

Дружно снідаємо, чистимо зуби, збираємо табір і вирушаємо в дорогу. Ми побачимо чудовий водоспад під назвою Манявський. Висота його складає близько двадцяти метрів, хоча візуально це складно визначити, так як він розбитий на кілька каскадів. В кінці кожного каскаду знаходиться невелика ванна, в якій при бажанні можна скупатися. Холодна життєдайна вода вмить зніме втому і поверне нам сили рухатися далі! А вони нам ой як згодяться - далі по маршруту нас чекає підйом на хребет Чортків. З вершини хребта відкриваються неперевершені краєвиди українських Карпат. Не поспішаючи підемо до місця сьогоднішньої ночівлі. За день ми подолаємо 13 км.

День 3. Гора Горган (1240 м) - село Зелене - гора Пасічанка (1213 м)

Зранку туристичний похід водоспадами Карпат заведе нас на вершину гори Горган, де ми отримаємо задоволення пейзажами, що відкриваються звідти. Після цього нас чекає спуск в село Зелене, яке знаходиться в серці карпатських вічнозелених хвойних лісів. Посеред зеленого різноманіття смерек загубилося невеличке село, проникнуте стародавнім гуцульським колоритом. Пройшовши його, ми піднімемося на гору Пасічанка. З вершини знову будемо милуватися надзвичайно прекрасними пейзажами диких Горган. Після цього спустимося з Пасічанки і підемо до місця чергової стоянки. Пройдемо сьогодні 8,5 км.

День 4. Гора Пасічанка - перевал Переслоп – Жонка

Сьогодні ми піднімемося на кілька вершин Горган. Йдемо по хребту і паралельно дивимося по сторонах, запам'ятовуємо побачені місця і карпатські пейзажі. Після активного дня і перегляду різних красот природи ми спустимося до річки Жонка, на березі якої розіб'ємо табір. У цей день ми подолаємо 15 км.

День 5. Водоспад Дівочі Сльози - Яремче - гора Маковиця

У першій половині дня ми побачимо водоспад Дівочі сльози. Потім спустимося в містечко Яремче. Тут знаходиться знаменитий дерев'яний ринок, на якому можна купити сувенірів. Також Яремче багатий яскравими кафе з національною українською кухнею. Ми обов'язково побачимо водоспад Пробій, який тепер схожий на великий поріг і, можливо, нам навіть вдасться побачити, як його проходять рафтери або каякери. Виглядають такі проходження дійсно вражаюче. Після закупівлі сувенірів і легкого обіду ми вирушимо на прогулянку до скель Довбуша і зробимо невелике сходження на вершину гори Маковиця. Перед нами відкриється унікальна можливість побачити у всій красі містечко Яремче, а також долину річки Прут. Пройдемо близько 12 км. Цей день стане одним з найбільш насичених і пам'ятних в цій подорожі!

День 6. Село Дора - гора Білий Камінь - Івано-Франківськ

Нас чекає пізнавальна екскурсія по автентичному карпатському селу Дора. Тут розташовані відразу кілька місцевих визначних пам'яток: стародавня церква диво архістратига Михаїла і монастир святого Андрія, а також церква святого пророка Іллі. Після екскурсії зробимо радіальний вихід на вершину гори Білий Камінь, де наостанок отримаємо задоволення від видів українських Карпат. Сьогодні ми пройдемо близько 10 км. Розлучатися і залишати настільки колоритні місця не хочеться, але доведеться. Прощаємося з Карпатами і їдемо в Івано-Франківськ.

Вартість походу - 2200 грн.

Розклад походів по Карпатах

2 comments on “Туристичний похід водоспадами Карпат

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ваше ім'я:*
Електронна пошта:*
Номер телефону:*
Оберіть похід:
Впишіть дату походу:
Додаткова інформація:
Введіть символи з картинки: