У Карпатах завершено сезон зимових походів!

Сходження на Говерлу взимку

Привіт, друзі! Хоча на календарі вже кінець березня, в Карпатах зима не поспішає складати повноваження. У горах ще багато снігу, хоч в цілому вже і стало відчутно тепліше, ніж в лютому. Наш останній зимовий похід завершився 26 березня. Читайте подробиці!

Отже, заключний зимовий похід на Говерлу і Петрос пройшов з 23 по 26 березня під керівництвом досвідченого гіда Дмитра Приймаченка. Протягом чотирьох днів пішого туру учасники жили в будиночку, вибираючись в радіальні вилазки на знамениті вершини Чорногірського хребта.

Дуже пощастило з погодою: небо було ясним більшу частину часу, що давало можливість насолоджуватися відмінними панорамними краєвидами з Говерли і Петроса. У групі було 8 учасників, і всі вони без особливих проблем зійшли на обидві гори.

Свіже групове фото від Дмитра:

Група йде на Говерлу

Тепер ми беремо невеличку паузу до 20 квітня. У цей день стартує весняно-літній сезон походів по Карпатах. Розпочнеться він традиційно зі сходження на Говерлу і Петрос. На відміну від зимового варіанту маршруту тут туристи будуть жити в наметах, а загальна тривалість туру буде на день менша. Вивчайте наш розклад і приєднуйтесь!